Відгуки


Ольга Борисівна Олійник український учений-філолог. Доктор філологічних, юридичних наук, професор. Академік АН ВШ України з 1994 р. Заслужений працівник освіти України. Автор 300-т підручників з української мови для середньої школи 4-11 класів. Перший розробник програм та тестів ЗНО

На сьогоднішній день у період шаленого розвитку інформаційних технологій, потрібно використовувати найефективніші розробки для покращення накопичування знань та інформації. Одним із таких розробок являється платформа «200 балів»! Сайт має виключно ту інформацію, яка потрібна учню, щоб скласти тести ДПА/ЗНО на найвищий бал. А тестові завдання до кожного уроку відповідають запитанням, з якими учень зіткнеться при складанні ЗНО. Тому чим частіше старшокласники будуть тестуватись на сайті, тим швидше вони вироблять звичку та позбавляться від хвилювання під час загального тестування.

Юлія Мовчан мама випускниці

Останній рік навчання та підготовка до ЗНО дуже важливий час для упорядкування знань для подальшого життя. Моя донька вивчала різні мови, відвідувала підготовчі курси та індивідуальні заняття, окрім навчання в школі. Для мене, як для мами, дуже важливо було допомогти ій не нервуватися і навчитися швидко відповідати на питання. Саме "ступор" і розгубленість - наш головний ворог. Можливість тренуватись на тестах як на "тренажері для знань" зручний формат для нас. Тим більш в режимі он-лайн, такому зрозумілого для нового покоління. А при великій загрузці і відсутності вільного часу моя донька використовувала ресурс в будь-який вільний час. Це зручно, є можливість перевірити знання або швидкість реакції. Переглянути цікаві відео уроки та закріпити знання. Що приємно, вартість дуже адекватна і доступна. Тим паче, що європейський принцип навчання зрозуміліший та комфортніший для моєї дитини і в подальшому може бути корисним на разі навчання ще й за кордоном

Анастасія Зарічна випускниця 11 класу гімназії №117 ім. Лесі Українки

Хочеш гарно скласти ЗНО? Тоді тобі сюди. Я дійсно задоволена роботою сайта. Завдяки інформативним відео-урокам та тестам відчуваю, що краще володію матеріалом. До речі, так як слухові рецептори у мене розвинуті краще за зорові, на сайті я знайшла аудіо-уроки , які я слухаю по дорозі в гімназію та додому.

Як на мене, 200 балів – це саме те, що необхідне для випускника для «накачки своїх знань»:). Тому не гай часу, реєструйся та змагаймося разом у рейтингу за найкращі результати тестів!:)