ЗНО на магістратуру 2019

3 червня завершилася реєстрація абітурієнтів, які планують здавати єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдиний професійний вступний іспит.

Тестування з іноземної мови відбудеться 2 липня, а зовнішнє оцінювання по праву і загальним навчальним юридичним компетентностям - 4 липня.

Для участі в ЄВІ з іноземних мов, який складатимуть абітурієнти в магістратуру, зареєстровано 65 414 учасників.

Для участі в єдиному вступному професійному екзамені із права і загальним навчальним юридичним компетентностям зареєстровано 16 277 осіб.

Реєстрацію здійснювали приймальні комісії 284 вищих навчальних закладів.

Для кожного зареєстрованого учасника створена інформаційна сторінка Кабінет учасника ЕФВВ / ЄВІ: https://zno.testportal.com.ua/master/login 

Інформація про пункти тестування, в якому абітурієнт буде проходити вступні іспити, а також про час початку тестування буде вказана в запрошенні-перепустці, яке з'явиться на інформаційній сторінці не пізніше ніж за два тижні до дня проведення вступних іспитів.

Нагадуємо, для того, щоб інтенсивно підготуватись до ЗНО з англійської мови, вам необхідно зареєструватись на нашому сайті https://200baliv.org/user/registration та скласти тести до кожного уроку.

Якщо результат якогось тесту вам не сподобається - відеоуроки вам на допомогу!

Скласти ЗНО на магістратуру - це легко, якщо є доступ по 200baliv.org!