Які проблеми у тих, хто готується до ЗНО 2017?

Сьогодні довелося перевірити чи якісно працює Український центр оцінювання якості освіти.

Один із учнів, який навчається за нашою програмою, не зміг згадати, де він подів листок із інформацією, на якому зазначався особистий пароль і код, що дозволяє потрапити в особистий кабінет абітурієнта. Саме там зберігається запрошення на пробне ЗНО, яке відбудеться 1 та 8 квітня 2017 року.

Ще раз нагадуємо про необхідні документи, які Ви повинні надати при вході у приміщення, де відбуватиметься тестування:

паспорт/свідоцтво про народження;
банківську квітанцію про оплату 129 грн (на квітанції зазначається предмет сдачі);
запрошення (реєстраційна картка). В ній зазначене місце і час проведення пробного ЗНО.
Отже, оскільки наш абітурієнт був із Києва, ми зайшли на сайт: www.testportal.gov.ua, обрали регіональні центри, натиснули посилання "Київський" і зателефонували за зазначеним телефоном довідки.

Нам порадили написати листа на адресу: zp@kievtest.org.ua із текстом: Прошу відновити доступ до особистого кабінету. Прізвище, ім'я, по-батькові особи, яка проходитиме тестування; місто; номер телефону, вказаного при реєстрації на пробне ЗНО.

Лист ми відправили на зазначену електронну адресу о 12:00, а відповідь отримали в 15:40. Т.т. вся процедура відновлення персонального коду і паролю зайняла близько 4-х годин!

Дякуємо! Київському центру оцінювання якості освіти за оперативне реагування!

Цей випадок лише підтверджує наше переконання. Всі питання мають шляхи вирішення, лише не залишайте їх на останній момент!

Якщо Ви плануєте вступити на бюджет до омріяного вузу, контролюйте рівень Ваших знань на нашому порталі www.200baliv.org , y разі виникнення проблем із проходженням тесту, одразу прогляньте відеоурок, запам'ятайте ті правила, дати, події, в яких Ви допустилися помилки. Пройдіть тест повторно! Наша програма працює як Ваш персональний тренер в елітному спортивному клубі. Тренуйся, прокачуючи свої знання з нами!

Успішної здачі! До зустрічі на бюджеті!