Як же готуються випускники до ЗНО 2018

Експерти проекту www.200baliv.orgпровели опитування серед випускників 2018 року і виокремили основні проблеми серед тих, хто складатиме тести у 2018 році. В опитуванні взяли участь 3756 абітурієнтів.

  1. Системну підготовку до ЗНО розпочали лише 25,7% від кількості опитуваних.

Порада: для того, щоб правильно розрахувати час необхідний для підготовки (всі випускники мають різний рівень володіння матеріалом), пройдіть пробний тест із предметів, які складатимете, на сайті www.200baliv.org

-        По-перше, ти зрозумієш, чи вкладаєшся у час відведений на тестування.

-        По-друге,  ти матимеш відповідь – на скільки ти готовий скласти ЗНО вже сьогодні – а від так, зрозумієш скільки часу тобі потрібно на підготовку.

-        По-третє, проходячи тест, ти побачиш, на які питання не дав правильну відповідь. Це дозволить одразу проглянути на сайті уроки, записані на ці теми, та пройти тести на закріплення навичок у форматі ЗНО.

  1. Переважна більшість із тих, хто вже розпочав підготовку до ЗНО, готується лише із репетитором.

Більше, ніж 72% із тих, хто готувався до ЗНО із репетиторами у попередні роки, не задоволені отриманим результатом. 12.3% із них не склали тести на прохідний бал. Основна причина таких низьких результатів – батьки і випускники думали, що репетитор підготує на той результат, який вони для себе очікують.

Порада:  використовуйте різні варіанти підготовки. Скласти тест ЗНО = пройти тест на водійські права. Інструктор розповідає все, що необхідно знати, але якщо ти не складаєш день за днем тести, набиваючи руку на правильні відповіді, будеш розчарований результатом.Звичайно, тести легше проходити в електронному форматі, як на сайті www.200baliv.org Ти одразу бачиш: правильна чи неправильна твоя відповідь. Програма перемішує тести автоматично, тому, якщо ти матимеш бажання пройти тест повторно – ти отримаєш запитання в іншому порядку, що виключає механічне запам'ятовування відповідей. Саме тому, ті випускники, які скористалися нашою системою підготовки – не лише отримали високі бали, але й вступили на бюджет до провідних ВНЗ України.

Запам’ятай! Твій репетитор, вчитель чи наші відео-уроки, які ми записали з одними з найкращих репетиторів столиці – це лише 50% твоєї підготовки. Решта 50% – це «набивання руки» на проходження тестів! Роби це щодня, навіть, коли їдеш до школи, бо наша система це дозволяє, звертай уваги не на свої помилки, а на правильні відповіді – ТВІЙ РЕЗУЛЬТАТ ПРИЄМНО ЗДИВУЄ НЕ ЛИШЕ ТВОЇХ БАТЬКІВ, А Й ТЕБЕ ОСОБИСТО!

Найвищий результат учнів, які у 2017 році займалися лише на нашому сайті, без залучення додаткових репетиторів, склав 198 балів!

Перших 10 осіб, які отримають 200 балів, готуючись на нашому сайті до ЗНО,  чекають грошові винагороди за вміння організувати себе і досягати мети.