Як стати міліонером, або необхідні навички 21 століття?!

Сьогодні у світі близько 70000 професій, а випускники шкіл знають не більше 30.

Найдорожчими факультетами вже десятки років залишаються юридичний, економічний та ІТ, і якщо крайній у цьому переліку дозволяє працевлаштуватися 87%, то перші два – не більше 31% за фахом.

Отже, хочете стати успішним у майбутньому – стежте за трендами!

Інвестуйте свій час у навички 21 століття, розвивайте себе і можливості реалізуватися з’являться.

1. САМООРГАНІЗАЦІЯ. Навик №1.

Ви звикли, що Вас контролюють батьки, вчителі, репетитори. Навик контролю закладено у більшості ще з перших років навчання. Спробуйте замінити або доповнити контроль – самоконтролем! Це самий успішний шлях до самоорганізації. Зараз Ви знаходитися у підготовці до першого найважливішого успіху у своє житті – вступу до університету! Не залишайте долю своєї підготовки лише в руках викладачів-репетиторів, посилюйте свою ефективність за допомогою сучасних технологій таких, як www.200baliv.org Перевіряйте, як Ви засвоїли тему, шляхом он-лайн проходження тестів, якщо не готові відмовитися від репетиторів  і повністю перейти на он-лайн уроки, записані за програмою ЗНО 2018 року.

2. ВОЛОДІННЯ БАЗОВИМИ ЗНАННЯМИ ІТ

Світ із кожним роком стає все більше інформаційним. Вже сьогодні провідні світові університети пропонують отримати свої дипломи шляхом он-лайн освіти. Це дозволяє залучати для відеозапису лекцій найкращих фахівців, перевіряти викладений матеріал шляхом проходження тестів, але при цьому надає людині можливість обирати зручний графік навчання, паралельно працювати або навчатися на іншому факультеті.

3. ІНОЗЕМНА МОВА

Знання англійської мови вже необхідність. А от друга іноземна мова може стати і професією, і додатковою перевагою на ринку праці. Підготовка до ЗНО з англійської мови на сайті www.200baliv.org розроблена таким чином, що дозволяє не лише підготуватися до тестів ЗНО, а й вивчити мову до рівня В2, адже саме таку вимогу ставлять роботодавці іноземних кампаній для своїх працівників при прийомі на роботу в Україні і за кордоном.

4. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ І АДАПТИВНІСТЬ

Важливим є розуміння необхідності навчання і самовдосконалення, вміння знаходити потрібні ресурси, встановлювати високі стандарти для себе і досягати їх. Перший важливий іспит у житті випускників дозволяє зрозуміти, на скільки розвинуті ці навички. Чи здатен виставити для себе високу планку, розробити план її досягнення і притримуватися його, не зважаючи на спокуси підліткового життя. Саме зараз Ви вже закладаєте основи свого кар’єрного успіху.

5. НОВІ ЗНАННЯ І МЕТОДИ

Вкладайте частину вільного часу у своє навчання, щоб не застрягнути у минулому. Розвивай творче мислення! Сприймай свої поразки, як шанс знайти інше рішення. Щоб отримати бажане, не можна сидіти і чекати, треба діяти! Навіть, повільний рух – це шлях до реалізації мети.

6. ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ

Хто вміє правильно розпоряджатися 1000 грн, той зможе вправитися із 1 000 000. Вмій прораховувати свої витрати, або витрати своє  справи так, щоб виділяти частину фінансів для інвестицій у розвиток. Випробовуй різні методи, щоб сплачувати найефективніший.

7. КОМУНІКАЦІЯ

Успіх залежить від вміння встановлювати контакти, доносити свою думку до співрозмовника, слухати і чути. Розвивай цю навичку вже під час навчання. Елементарний метод, що допоможе тобі у цьому: прослухай лекцію з історії України на сайті www.200baliv.org , осмисли, як історичні події, що ти почув, вплинули на сучасний розвиток нашої держави, спробуй обговорити свою думку із однокласниками, батьками, вчителем. Спостерігай, як слухаєш співрозмовника ти, і як слухають тебе. Намагайся бути зрозумілим і толерантним. Історію України варто знати кожному українцю, не тільки тому, що значна кількість факультетів (деякі університети вже приймають результати ЗНО з історії, а не з математики на економічні спеціальності) розраховують вступний бал за результатами ЗНО з української мови, англійської мови, історії України.

8. ВОЛОДІННЯ ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТОМ

Вміння управляти часом – одна із найактуальніших навичок нашого часу. Здатність правильно сформувати і дотримуватися свого графіку на день, на тиждень, на місяць, на рік – не лише позбавить Ваші дії хаотичності, а й дозволить досягнути поставленої мети.

 

Отже, якщо Ви вже визначилися зі своєю спеціальністю, сміливо інвестуйте свій час в оволодіння нею. Запам’ятай 8 необхідних навичок успіху 21 століття, щоб мати орієнтир свого руху у правильному напрямку. Залишайтеся в тренді!