Як проходитиме пробне ЗНО 1 квітня 2017 року

У суботу з 10:15 відкриються двері пунктів проведення пробного тестування з української мови та літератури. Допуск абітурієнтів до аудиторій здійснюватиметься до 10:50 за документом, який Ви зазначали при реєстрації (паспорт/ свідоцтво про народження); запрошенням і квитанцією про сплату збору. У разі, якщо Ви згубили квитанцію, не хвилюйтесь, Ваше прізвище є в списках, які вже знаходяться за тією адресою, яка вказана у Вашому запрошенні або в особистому кабінеті учасника на регіональному сайті Центра якості оцінювання знань.

 

Тестування розпочнеться об 11:00. Заборонено користуватися телефонами, планшетами, довідниками, словниками тощо. Візьміть із собою декілька ручок із чорними чорнилами і півлітрову пляшку води.

 

Впродовж 4 днів Ви вносите свої відповіді на онлайн  сервіс, який буде доступний на сайті Центру якості оцінювання знань або в особистому кабінеті. Будь ласка, не змінюйте свої відповіді при перенесенні на сайт. Ви перевіряєте рівень своєї підготовки. Ще достатньо часу, щоб скорегувати графік занять і приділити увагу проблемним місцям.

 

Зробіть наступні кроки у такій послідовності, щоб отримати результат:

  1. Увійдіть на сайт Центру якості оцінювання знань.
  2. Знайдіть посилання на сервіс визначення результатів.
  3. Увійдіть до сервісу за персональним номером і паролем.
  4. В особистому кабінеті натисніть кнопку «Завантажити електронний бланк «А».
  5. Перенесіть у бланк Ваші відповіді, які Ви надали в бланку пробного ЗНО.
  6. У пункті проведення пробного ЗНО 1 квітня 2017 року Ви отримаєте інформаційний листок із схемою нарахування балів. Скористайтесь інформацією.
  7. За виконання завдання  відкритої форми самостійно визначте орієнтовну кількість балів.
  8. Натисніть кнопку «Завантажити електронний бланк «Б» і вставте загальний бал власного оцінювання.

8 квітня 2017 року Ви матимете можливість ознайомитися із результатами пробного ЗНО з української мови і літератури.

 

УВАГА! Не завищуйте власний бал при перенесенні його на «Електронний бланк «Б». За результатами пробного ЗНО формується прохідний бал основної сесії, яка відбудеться 23 травня 2017. Використайте цю перевірку, щоб зрозуміти, які теми потребують Вашої уваги, які види тестів викликають труднощі. На нашій платформі www.200baliv.org Ви ефективно і доступно діагностуєте і виправите всі прогалини в знаннях. Короткі за часом відеоуроки містять саме ту інформацію, яку перевірятимуть у 2017 році. Тести побудовані так, що правильну відповідь Ви не підглянете і не вгадаєте, а лише вивчите)! Спробуйте готуватися із нами! Ми гарантуємо високий рівень підготовки, який дозволяє вступити на бюджет!

Успіхів на ЗНО!