Як готуватися, щоб не стати учасником флешмобу #янездавЗНО? Частина ІІ

Основні принципи успішної здачі ЗНО

  1. Найважливішим моментом підготовки є робота над розумінням запитання і вмінням давати чітку відповідь.

Більшість безглуздих помилок (близько 78%) на ЗНО пов’язані із тим, що випускники неуважно прочитали або неправильно зрозуміли питання.

  1. Найбільше уваги при підготовці приділяйте опрацюванню тем, завдання  з яких викликають найбільше запитань/помилок

Тестові завдання ЗНО складаються на основі чіткого переліку тем, які виносяться на перевіркуМОН. Отже, дієвим методом підготовки є самостійне виконання тестових завдань до кожної із тем. Сайт www.200baliv.org фіксує Ваш особистий результат проходження кожної теми і вибудовує графік засвоєння в особистому кабінеті. Це дозволяє в останній місяць підготовки зосередитися на повторенні лише тих тем, які викликали труднощі, що безумовно підвищує Ваш результат мінімум на 10-15 балів!

  1. Підготовка до ЗНО – це системна праця. Результат буде прямо пропорційний часу, який Ви витратите на підготовку.

Істина банальна: чим більше тестових завдань Ви виконаєте, тим вищим буде результат. Згадайте свій досвід із вивчення таблички множення у початковій школі, через деякий час Ваші відповіді стали носити механічний характер. Перевірте, як це працює! Пройдіть тест  із теми, якою Ви не дуже добре володієте на сайті, запам’ятовуючи правильні відповіді на ті питання, які викликали у Вас труднощі. Запам’ятайте свій результат. Система автоматично перемішає порядок запитань для повторного проходження. Пройдіть цей же тест другий, третій, якщо треба - четвертий раз. Якщо є необхідність – перегляньте відео-урок, щоб згадати матеріал. Це займе по часу 15-20 хвилин, але Ви відчуєте впевненість і побачите, що результат Вас задовольняє. Поверніться до цього тесту через 2-3 дні – Ви будете приємно здивовані! Тестові роботи на ДПА / ЗНО 2018 року формуватимуться із тих завдань, які Ви пройдете під час проходження тестів до кожної з тем на сайті www.200baliv.org

Сайт www.200baliv.org обирають не лише випускники для самостійної підготовки, а й кращі репетитори Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська, оскільки його система тема+тести, забезпечує ефективне повторення і тренування у проходженні тестів, що дозволяє випускникам здобувати найвищі бали та вступати в найкращі ВНЗ України!