Як готуватися, щоб не стати учасником флешмобу #янездавЗНО? Частина 1

Дайте собі чесну відповідь на 3 питання:

  1. Знання з предмету, який Ви обрали на ЗНО, пов’язані у подальшому із Вашою спеціальністю (наприклад: Ви здаєте ЗНО з математики і плануєте поступати на програмування), тоді Вам необхідні ґрунтовні знання не лише для здачі ЗНО, а й для подальшого навчання. МІЦНО І НАДОВГО!

АБО

Знання з предмету, який Ви обрали на ЗНО, не пов’язані у подальшому із Вашим навчанням, але бал ЗНО враховується при вступі на обрану спеціальність (наприклад: Ви здаєте ЗНО з історії України і плануєте поступати на маркетинг) – тоді Вам необхідні чітко визначені міністерством освіти України знання і навички із тем, які виносяться на ЗНО з історії України.ЗДАТИ І ЗАБУТИ!

 

  1. Який результат для Вас бажаний, а який прийнятний?

Знати всі предмети на відмінно і  отримати із кожного 200 балів може менше 1% випускників. Це факт і його треба повідомити батькам. Прагнути отримати 200 балів із профільного предмету закономірно і БАЖАНО! Це дозволить Вам окрім вступу до ВНЗ, почувати себе впевнено в університеті серед нового колективу викладачів і студентів.

А от з інших предметів – доцільно визначити ПРИЙНЯТНИЙ результат, орієнтуючись на попередні прохідні бали обраного ВНЗ, і не доводити організм до виснаження і стресу! 

Перевірено випускниками 2017: щоденне проходження лише тестів на сайті www.200baliv.org (20 хвилин/день – 1 предмет) дозволяє отримати бал 175 і вище! (Єдина умова: запам’ятовувати правильні відповіді, якщо Ви припустилися помилки).

 

  1. Яка реальна різниця між Вашими знаннями і ПРИЙНЯТНИМ результатом?

Відповідь на це питання дозволить Вам зрозуміти, скільки часу необхідно витратити на підготовку.

Оцінити себе об’єктивно допоможе проходження пробних тестів із кожного предмету, який Ви обрали для здачі. Розробники тестових завдань ЗНО сформували орієнтовний перелік тестових завдань ЗНО 2018 року, який ми подаємо перед переліком тем до кожного з предметів на сайті www.200baliv.org із прив'язкою до часу (17% випускників не вкладається у відведений час на ЗНО).

 

Висновок: оцініть об’єктивно свої знання, визначте бажаний і прийнятний для Вас результат, розставте пріоритети серед предметів, сплануйте свою підготовку!