Володар часу

Завершилося ДПА і ЗНО 2017 року. Результати отримані, і зараз усі в очікуванні початку вступної кампанії. Проект www.200baliv.org , створений з ініціативи батьків випускників 2017 року, професійних репетиторів, психологів, довів свою ефективність! Ура! Ми вітаємо всіх, хто довірив нам свою підготовку до найважливішого іспиту у шкільному житті. Через рік нашого існування стверджуємо: кожен, хто ставить перед собою мету, отримати достатню кількість балів на ЗНО для вступу на бюджет, здатен це зробити, користуючись нашою системою.

Бажані 200 балів переносяться на 2018 рік, а у 2017 році найвищий результат з української мови та літератури – 197; з математики – 192; з англійської мови – 196; з історії України – 194 (згідно інформації з анкет тих, хто готувався з www.200baliv.org).

Окрема подяка викладачам середніх освітніх закладів, які підтримали наш проект і рекомендували його своїм учням. Ефективність співпраці підтвердили високі результати Ваших випускників!  

Сьогодні наша команда працює над завданнями ДПА і ЗНО 2018 року. Адже, щороку програма з кожного предмету змінюються приблизно на 15%. 

На нашу думку, саме зараз випускникам 2018 року час замислитися над перспективами вступу до ВНЗ у наступному році. Якщо виділяти на підготовку щодня півгодини – Ви отримаєте не лише розуміння самого процесу складання ДПА чи ЗНО, а й суттєво «прокачаєте» свої знання з кожного обраного предмету.

Складність навчання у випускному класі із одночасною підготовкою до тестування пов’язана в першу чергу із тим, що програма, яку Ви проходитимете з предметів у продовж навчального року, є лише незначною часткою від обсягу матеріалу, який виноситься на перевірку. Наприклад: з історії України в 11 класі Ви почнете вивчати період від Другої світової війни до сучасності, а матеріал, який виноситься на ЗНО, потребує знання історії, починаючи із стародавніх часів. 

Спираючись на власний досвід, зазначим – здавати ЗНО з чотирьох предметів, вже не забаганка батьків, а додаткова можливість для тих, хто розглядає вступ лише на бюджет. Оскільки ВНЗ виставляють для вступу на одну і ту ж спеціальність різні предмети. Наприклад: для вступу на маркетинг є два варіанти – українська мова, математика, англійська мова / українська мова, історія України, англійська мова. Готуючись до 4-х предметів, Ви одразу даєте собі шанс сформувати вищий середній бал, відповідно до отриманих результатів.

Враховуючи те, що переважна більшість знайомих випускників топових вузів України переконують нас, що фінанси витрачені на контракт, краще б було спрямувати на додаткове вивчення мови, відвідування майстер-класів, стажування, спробуйте самостійно скласти графік своєї підготовки, скориставшись сучасними технологіями і якісними програмами підготовки такими, як www.200baliv.org, щоб не лише зекономити гроші своїх батьків, а мати достатньо часу на проходження шкільної програми, адже оцінки з предметів в 11 класі сформують Ваш середній бал, який впливає на загальний результат при вступі.

Літом проект 200 балів надав акційну пропозицію, яка дозволяє всього за 250 грн. у продовж місяця проглянути короткі за тривалістю, але змістовні відео-уроки з 4-х предметів; пройти тести із кожної вивченої теми, щоб перевірити рівень засвоєння необхідного матеріалу; або пройти тестові завдання з ДПА і ЗНО з попередніх років, щоб зрозуміти на скільки Вам необхідно зосередитися на підготовці.

Оскільки наш проект адоптований для будь-якого електронного носія, Ви маєте можливість використовувати його під час подорожі. Єдині умови – Ваше бажання і наявність інтернету.

А ми чекаємо новин від наших випускників 2017 року! Разом сформуємо топ-10 ВНЗ, топ-10 спеціальностей, обраних за результатами ЗНО!