Власний досвід. У чому ж основна різниця між українськими і європейськими ВНЗ?

Це варто зрозуміти у випускному класі!

Європейська система навчання націлена на отримання студентом знань і практичних навичок. Українська система мотивує на отримання високого балу!

Український ВНЗ працює за системою:

Викладач розповідає студенту  під час лекції тему > викладач задає студенту домашнє завдання >  студент виконує домашнє завдання (або не виконує) > викладач перевіряє домашнє завдання (або не перевіряє) > викладач проводить контрольний тест = студент отримує оцінку. Оцінка залежить від того, вивчив (або списав) студент контрольний тест.

Європейський, американський, канадський ВНЗ працює за системою:

Викладач оголошує тему, яку будуть проходити на наступній лекції   + рекомендує літературу, яка містить інформацію на цю тему > студент самостійно вивчає тему > на наступній лекції викладач пояснює те, що під час самостійного вивчення викликало труднощі, або додаткові питання + наводить приклади життєвих ситуацій, які демонструють використання теми у практичному житті,  і задає рекомендоване домашнє завдання > студент виконує домашнє завдання у тому об’ємі, який йому необхідний для практичного оволодіння темою (наприклад: із 90 завдань  розв’язує 5 або 20, або всі 90 на власний розсуд) > викладач проводить лабораторну роботу під час якої, якщо студент щось не розуміє, він піднімає руку, і викладач  (або його асистенти) пояснюють студенту те, що викликало труднощі = студент отримує практичні знання і кредити за активну і результативну роботу.

Саме тому, онлайн-освіта із кожним роком стає все більш популярною в економічно розвинутих країнах. Онлайн уроки дозволяють оволодіти самостійно необхідним матеріалом і закріпити його на практиці + враховує індивідуальні особливості людини у засвоєнні знань: комусь достатньо прослухати тему 1 раз + 1 раз пройти тести до теми, бо він володіє унікальною пам`яттю.  А хтось потребує прослухати урок декілька разів, декілька разів пройти тести, щоб отримати знання + впевнено застосовувати їх на практиці.

Учні проекту www.200baliv.org, який побудований за європейськими методиками, підтвердили ефективність навчання високими балами на ЗНО 2017 року. Із додаткових переваг проекту, вони назвали наступне: вчитель завжди має гарний настрій, не ображається, якщо я прошу його повторити тему ще раз, зупиняється, коли я тисну на паузу, бо потребую більше часу подумати тощо

Отже, якщо Ви займаєтесь із репетиторами www.200baliv.org, Ви отримуєте знання, а не оцінки + навички самостійної організації і контролю своєї успішності!