Визначений пороговий бал пробного ЗНО 2017 з 8 предметів

Робоча група з питань установлення порога «склав/не склав» для учасників пробного ЗНО встановила пороговий бал із кожного предмета. При визначенні порогового балу враховувалась кількість учасників, які проходили пробне ЗНО з предмета, кількість завдань винесених на перевірку у тестах і кількість правильних відповідей, яку змогли набрати мінімально підготовлені випускники. Найкращі результати абітурієнти продемонстрували з географії і російської мови – 29;  біологія – 28; історія України – 26; хімія – 20; іноземні мови – 16; фізика – 15. Найнижчий пороговий бал у 2017 році з математики – 12.

Ви вже ознайомлені із балами, які отримали на пробному ЗНО. Результат можливо суттєво покращити, якщо продуктивно витрачати час і правильно організувати підготовку в крайній місяць.

На ЗНО виноситься для перевірки не весь матеріал, який Ви вивчали у період з 5 по 11 класи, а окремі теми. Ознайомтесь із переліком тем із кожного предмета, який щороку затверджується Міністерством освіти і науки. Такий перелік є на сайті www.200baliv.org Деякі з тем Ви знаєте досконало, окремі потребують повторення, а інші – вивчення. Розпочніть із тем, які потребують повторення. Пройдіть матеріал у зручній формі: прогляньте експрес відеоурок, прослухайте аудіоурок або скористайтесь презентаційними таблицями. Закріпить знання, склавши тести. Після перейдіть до вивчення тем, які викликають труднощі. Відеоуроки невеликі за тривалістю. Переглядайте стільки разів, скільки необхідно особисто для Вашого повного розуміння. Скористайтесь паузою у тих місцях, які потребують осмислення. Тести продемонструють Ваш рівень оволодіння темою. Ваш власний кабінет зберігатиме результати із кожної теми. Це не лише дозволить зрозуміти на скільки Ви готові до основної сесії ЗНО, а й забезпечить Вам можливість організувати фінальне повторення напередодні тестування.

Результати ЗНО забезпечують вступ до ВНЗ. В основі кожного результату лежать власні зусилля кожного абітурієнта.Під час проведення і складання ЗНО діє принцип чесності, який виключає списування, підказування, використання шпаргалок тощо. Ось чому важливо зосередитися на підготовці, докласти максимум зусиль, щоб продемонструвати свій найкращий результат.

Нагадаємо, що перше ЗНО 2017 року відбудеться 23 травня 2017 року з української мови та літератури.

Радимо підготувати окрему папку, в якій зберігати всі необхідні  документи, щоб не розшукувати їх в останній момент, а саме: Сертифікат, паспорт/ свідоцтво про народження (т.т. документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті); запрошення-перепустку та дві-три ручки з чорнилом чорного кольору. Не заборонено взяти з собою пляшку з питною водою, попередньо знявши з неї етикетку. Це вичерпний перелік дозволених речей. Продумайте, будь ласка, одяг. Він має бути зручним, не сковувати рухи, не заважити і не привертати увагу оточуючих.

Ви здатні вступити на бюджет, якщо організуєте системне повторення і вивчення матеріалу, що виноситься на перевірку у 2017 році. Користувачі нашого сайту www.200baliv.org вже задоволені своїми результатами пробного ЗНО, але прагнуть отримати 200 балів.

До зустрічі на бюджеті!