Уникни помилок при реєстрації електронного кабінету та подачі документів до ВНЗ!

Скористайся нашими порадами!

  • mail.ru, mail.ua, yandex.ru, yandex.ua, bk.ru – електронні адреси заборонені в Україні. Використовуйте для реєстрації пошту, яка дозволена в Україні, наприклад ukr.net, i.ua, gmail.com (особливо звертаємо на це увагу випускників АР КРИМ, Донецької та Луганської областей)
  • Уважно зазначайте літери або цифри в адресі своєї скриньки!
  • Дані у сертифікаті ЗНО та атестаті мають бути ОДНАКОВІ: співпадати ПІБ, дата народження тощо. Якщо є розбіжності (наприклад: СЕНЧУК – СЕПЧУК (заміна літери в прізвище)), то створити електронний кабінет неможливо! У разі виявлення розбіжностей або помилок одразу зверніться: якщо в атестаті – до школи, якщо в сертифікаті ЗНО – до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
  • Електронний кабінет НЕ РЕЄСТРУЄТЬСЯ, якщо Ви маєте пільги (спеціальні умови) для вступу. Документи у паперовому вигляді одразу подаються до приймальної комісії ВНЗ. Подані через електронний кабінет заяви пільговиків розглядаються без врахування пільг на загальних підставах.
  • Дотримуйся вимог до формату та розміру фото і сканкопій документів, які треба завантажити до електронного кабінету. Документи мають бути збережені в форматах JPG (JPEG, PNG); максимальний розмір кожного файлу – до 1 Мб.
  • Сільський коефіцієнт діє лише для вступників, які зареєстровані в селах не менше 2 років до подання заяв про вступ та які в рік вступу здобули повну загальну середню освіту в школах на території села. Цей коефіцієнт не поширюється на селища міського типу.
  • Завантажену інформацію в кабінеті змінити неможливо!!! Будьте дуже уважні!!!
  • Після подання заяв до ВНЗ нічого змінити неможливо!!! Пам’ятайте, що на бюджет можливо подати не більше як 7 заяв на максимум 4 спеціальності. Кількість заяв, яку можна подати на навчання за контрактом, не обмежується.
  • Вкрай важливо правильно розставити пріоритети при обрані ВНЗ, щоб стати студентом бюджетної форми навчання! Ми готуємо окремий роз’яснювальний тренінг із цієї теми!

Перші та останній дні реєстрації та подачі документів є найбільш проблемними – система перевантажується через велику кількість одночасних звернень. Пам’ятайте, важливі Ваші результати атестату та ЗНО, а не день подачі заявки до ВНЗ.

Не поспішайте! Реєстрація триватиме з 2 липня до 18-ї години 25 липня (24 дні), а подання заяв – з 12 липня до 18-ї години 26 липня (13 днів).

У липні почнуть працювати гарячі телефонні лінії для вступників, де Ви матимете можливість задавати питання, на які не знаєте відповіді!