Стратегія «Олімпійські канікули» або сам собі інтенсив!

Ефективна порада для тих, хто лише розпочав підготовку до ДПА чи ЗНО.

97% наших учнів, які вступили на бюджет у ВНЗ своєї мрії, вважають проект www.200baliv.org таким, що суттєво покращив їх знання.

Є декілька ефективних стратегій перевірених на практиці!

СТРАТЕГІЯ №1

1.           Під час канікул сфокусуватися на підготовці до 1 предмету (наприклад: українська мова або історія України). Це дозволить суттєво покращити свої знання, отримати впевненість у собі, позбутися страху перед тестуванням!

2.           Уроки на сайті www.200baliv.org записані відповідно до тем, що виносяться на ЗНО. Т.т. кількість уроків відповідає кількості тем. Звертаємо Вашу увагу на те, що уроки містять не повну інформацію по темі (вона набагато глибша), а лише ту інформацію, знання якої будуть перевіряти на тестуванні!

3.           Отже, ВАРІАНТ №1!  Ви думаєте, що добре володієте темою (Наприклад: Тема 5.1 АПОСТРОФ), розпочніть одразу з проходження тестів. Отримали 100% результат – БРАВО! Переходьте до іншої теми-уроку!

4.           ВАРІАНТ №2! Ви думали, що добре володієте темою, пройшли тести, але – УПС! Ваш результат менше очікуваного. Або Ви не вклалися в час і система зупинила можливість надавати відповіді на всі питання. Це ВАШ дзвінок на відео-урок! Прогляньте відео, звертаючи увагу, де саме зробили помилку! Відео-урок корисніший за звичайний урок тим, що якщо щось не зрозуміло одразу, є можливість натиснути ПАУЗА, повертатися до пояснення вчителя стільки разів, скільки необхідно! За такою системою працюють всі провідні Університети світу.

5.           ВАРІАНТ №3! Ви невпевнені, що добре володієте матеріалом теми. Розпочніть із перегляду відео-уроку або інформаційних таблиць до нього (лише Ви знаєте, як краще сприймаєте матеріал: коли його чуєте, чи коли його бачите). Пройдіть тести після засвоєння матеріалу. Отримайте 100% результат.

Питання в тестах перемішуються, тому можливість механічного повторного виконання виключається!

У Вашому особистому кабінеті система сама вибудовує графік Ваших результатів. Це дозволяє орієнтуватися, які теми потребують повторення, а які - ні!

Програма навчання адаптується під кожного учня (вчимо тільки те, що не знаємо)!

УВАГА! План проходження підготовки на осінніх канікулах – 5 тем-уроків х 5 днів = 25 тем! (MINIMUM з одного предмету). MAXIMUM план встановлюється самостійно кожним!

Якщо притримуватися цього плану, наприклад: з підготовки до ЗНО з української мови – Ви оволодієте 25% всього необхідного матеріалу!

Лайфхак від наших випускників!

Щоб легше розпочати підготовку – почніть з повторення тих тем, які пройшли у першій чверті 11 класу!