Результати пробного ЗНО-2018 оприлюднено!

Встановлено пороговий бал із кожного предмета. Пороговий бал – це та мінімальна кількість правильних відповідей, яку Ви маєте надати на тестові питання, щоб отримати результат «склав»!

Українська мова і література – 24 з максимальних 104 балів

історія України – 29;

математика – 12;

біологія – 26;

географія –30;

фізика – 15;

хімія – 19;

іноземні мови – 21

Розуміючи свій результат пробного ЗНО, Вам легше приділити увагу саме тим темам, які викликали у Вас труднощі при виконанні тестових завдань. Звертаємо увагу, що на освітній платформі www.200baliv.org до кожної з тем записаний відео-урок, який містить вичерпну інформацію з теми, що виносить на перевірку Міністерство освіти і науки України.

Прогляньте відео, в тестовому завданні якої, Ви припустилися помилки стільки разів, скільки Вам необхідно для впевненого розуміння. Пройдіть тестові завдання до цієї теми і перевірте свій результат. Саме такий підхід користувачів проекту www.200baliv.org, як засвідчила практика минулого року, дозволив збільшити різницю між результатом пробного ЗНО і результатом основної сесії на 12-19 балів!!!!

Успіхів! Впевнені, що якщо Ви займаєтесь за методикою підготовки наших викладачів, Ваші результати перевищать Ваші очікування!