200 балів - про нас

«200 балів» – унікально результативний та доступний освітній проект з онлайн підготовки учнів до ЗНО/ДПА. Проект створений професійними викладачами-репетиторами, які мають багаторічний усіпший досвід підготовки і є розробниками тестових завдань. Проект реалізований батьками, чиї діти вже завдяки сайту www.200baliv.org успішно склали ЗНО у 2017 році без додаткових занять із репетиторами.
Проект створено за підтримки ГО «Всеукраїнське об’єднання «Платформа громадянських ініціатив».

Наша місія

Допомогти учням випускних класів та студентам, які планують вступ до магістратури, підготуватися і скласти на найвищий бал зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)/ ДПА, запроваджуючи та підтримуючи високоефективні інноваційні освітні методики.

Переваги проекту

 

Унікальний
тренажер

«накачаємо твої знання» (спеціально розроблена система тестів до кожного уроку дає можливість вивчити, повторити і закріпити матеріал, виявити прогалини та позбутися хвилювання перед тестуванням)

Європейська система навчання

(враховано європейський досвід системного дистанційного навчання, система розроблена кращими репетиторами з балом підготовки 190+)

Підсилюємо можливість потрапити на бюджет

(ми допоможемо зекономити кошти та вступити до омріяного ВУЗу на бюджет всього за 1000 грн/курс)

Доступність 24/7

(навчайтеся де і коли зручно (на комп’ютері, планшеті чи смартфоні)

Особистий кабінет

(місце для зберігання твоїх результатів у формі графіку. Це дозволить на 100% знати, які теми тобі треба повторити перед тестуванням)

Особистий рейтинг

(покращуй свій особистий рейтинг кожного дня, щоб отримати 200 балів)

Нас підтримують