Пороговий бал пробного ЗНО 2017 з української мови та літератури 2017 року склав 25 балів

Увага! Пороговий бал пробного ЗНО з української мови та літератури третій рік поспіль залишається незмінним. Поріг склав/не склав становить 25 балів.

На основній сесії  ЗНО поріг останні два роки понижували.

  • У 2015 році його понизили до 22 балів, але не набрали необхідні 22 бали аж 23 тисячі учасників тестування або 8,4%.
  • У 2016 році пороговий бал становив 23 бали, не здали на мінімальний бал 22860 тестованих. При цьому з тих, хто таки набрав пороговий бал, 19% мали дуже низький результат.

Пороговий бал – це та мінімальна кількість балів, яку необхідно набрати, щоб результат ЗНО з української мови та літератури був зарахований, що дозволить продовжити здавати зовнішнє незалежне тестування з інших предметів і отримати можливість вступити до ВНЗ вже в цьому році.

Обраховують зазначений бал за методом Вільяма Ангоффа. Після завершення тестування з кожного предмета збирається група фахівців, в якій кожен фахівець оцінює вірогідність правильної відповіді на кожне завдання, враховуючи, що на нього мав дати відповідь мінімально підготовлений учень. Потім фахові оцінки складаються і усереднюються. Ця середня оцінка і є порогом «склав/не склав» або «пороговим балом».

На жаль, за оцінками фахівців тих, хто не подолає такий поріг, може бути багато – до 40%. Тому, при визначенні порогового балу основної сесії ЗНО метод Ангоффа доповнюють методом компромісів Беука. Він враховує не лише вимоги до знань, а й інші чинники: статистику результатів пробного тесту, стан системи освіти, визначення кількості випускників, що можуть навчатися у вишах.

Абітурієнти, які не набирають пороговий бал, не зможуть навчатися у вищі – ні на бюджетній формі, ні на комерційній. Їхній рівень знань вважається недостатнім для отримання вищої освіти.

Кожен із тих, хто складав пробне ЗНО 2017 з української мови вже зараз може оцінити рівень своєї підготовки і порівняти з пороговим балом.

Ще є час встигнути краще підготуватися, перевірити свої знання і надолужити згаяне. За свідченням експертів, ресурс www.200baliv.org дозволяє не лише систематизувати свої знання; вивчити теми, що викликають труднощі, а й, пройшовши тести, максимально підготувавшись за програмою 2017 року, отримати можливість вступити на бюджет до ВНЗ.  

Скористайтесь експрес відеоуроками, які містять зрозуміле пояснення матеріалу, що супроводжується наочними прикладами його застосування. Презентаційні таблиці дозволять звернути увагу на орфограми і синтаксичні правила, що виносяться на перевірку у 2017 році. Презентаційні таблиці з літератури містять теоретичний матеріал, цитатну характеристику героїв, акцентують увагу на особливостях літературних творів, включених у програму.

Із www.200baliv.org Ви здатні отримати результати, які забезпечують вступ на бюджет.