Нововведення ЗНО 2018

У 2018 році вперше ЗНО обов'язково складатимуть випускники коледжів і профтехучилищ. Це дозволить, на думку Міністерства освіти і науки України, порівняти рівень підготовки з української мови і літератури випускників різних навчальних закладів та виробити єдині вимоги до рівня випускників.

ДПА у формі ЗНО складатимуть випускники 9-х класів. Психологи проекту www.200baliv.org переконують, що така своєрідна репетиція дійсно дозволить суттєво знизити хвилювання при проходженні подібних тестів через 2 роки. Адже збільшиться лише кількість тем, які виносяться на перевірку, форма ж завдань залишиться та ж сама.

Учасникам ЗНО з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська) запропонують прослухати текст і дати відповіді у тестованій формі на питання за змістом прослуханого. 

Тестові роботи з іноземних мов будуть мати 2 рівня складності і враховуватимуть кількість годин викладання іноземної мови у Вашому навчальному закладі. А саме, учні, у яких іноземна мова викладається 8 і більше годин на тиждень, складатимуть ЗНО рівня В2. Випускники загальноосвітніх шкіл  – В1.

Для випускників шкіл, які мають проблеми із зором, тести з української мови та літератури, історії України і математики будуть адаптовані.

Проект www.200baliv.org запрошує Вас розпочати підготовку до ДПА і ЗНО 2018 року із нами вже зараз. Наші уроки і тести містять повний перелік тем, які виносяться Міністерством освіти і науки України у 2018 році на перевірку. Результати наших випускників 2017 року, які стали студентами найкращих вузів України, стверджують високу якість підготовки, що забезпечили наші фахівці! 

www.200baliv.org - якісно, доступно і результативно! 

Перевірено випускниками 2017 року!