Міфи і факти ЗНО

МІФ №1 ЗНО з історії України скласти легше, ніж ЗНО з математики! 

У 2017 році 75,9% випускників обрали історію України, а математику лише 47,1%. Результати тестування виглядають інакше! 

Факт! Приблизно на 30% результати із ЗНО з математики вищі за результати ЗНО з історії України. 

 

Пояснення експертів проекту www.200baliv.org!

Математику обирають ті, хто навчається у профільних класах, або системно готується до тестів. Підготовці до ЗНО з історії України приділяють набагато менше уваги, оскільки вважають, що щось читали, щось знають, тому залишають підготовку на крайній місяць. 

На жаль, другий шанс такі випускники отримають лише через рік. 

Випускники 2017 проекту www.200baliv.org, які пройшли всі відео уроки й тести, винесені для підготовки в розділі «Історія України», отримали бали від 184 і вище!!!

Порада: розпочинати підготовку до ЗНО із початком навчання у випускному класі, розділивши кількість тем, які виносяться на перевірку на кількість місяців відведених на підготовку. Наприклад: програма підготовки до ЗНО з історії України на сайті проекту www.200baliv.org містить 55 тем. Кожен місяць радимо проходити 8 тем, закріплюючи знання тестами до кожної теми, подібними до тих, які будуть на тестуванні у 2018. (Окремі наші учні засвідчили, що спланувавши свою підготовку таким чином, вони проходили кожну суботу по 2 теми, але в кінці місяця проглядали всі тести з вивчених тем, щоб закріпити вивчений матеріал. Ці учні отримали бали вище 190).   В особистому кабінеті проекту www.200baliv.org за результатами проходження тестів по системі ЗНО вибудовується графік результатів, що демонструє, яку тему Ви вивчили досконало, а яка потребує повторення. 

Крайній місяць (травень) залиште на повторне проходження ВСІХ тестів. Ми переконані, що 200 балів на ЗНО 2018 року із нами – це РЕАЛЬНО!

Порада батькам від експертів.  Більшість із Вас покладається на свідомість випускників або на досвідченість репетиторів.

Свідомість до самостійної підготовки здатні продемонструвати лише 3,7% підлітків 15-18 років. Професійність окремих репетиторів дуже часто закінчується поясненням: «Ваша дитина перехвилювалася. Я очікувала вищий результат». Але такі пояснення не виправляють ситуацію.

Цей важливий рік радимо винайти можливості допомогти випускнику скоординувати свою підготовку і контроль за його результатами. На нашому сайті www.200baliv.org  перегляд результатів особистого кабінету учня  займає не більше 5 хвилин, а проходження вибіркових тестів разом із дитиною дозволить і Вам стати більш освіченим в окремих подіях з історії України, а також сприятиме розумінню, як відбувається ЗНО, що майже повністю дозволить уникнути хвилювання в очікуванні проходження тестів і отриманні їх результатів).

Проект, створений батьками для власних дітей, – це найвища гарантія якості!