Методика навчання та підготовки до ЗНО/ДПА 2023


В основі проекту "200 балів" лежить унікальна авторська система викладання та перевірки знань, що забезпечує високоякісну підготовку підлітків до успішного проходження ДПА/ЗНО.

Суть системи полягає не у традиційному повторенні всієї шкільної програми, вона спрямована на оволодіння навичками проходження ДПА/ЗНО, включно з його технологічними аспектами.

Система враховує психологічні відмінності різних типів особистості. Учні, серед іншого, мають можливість обрати зручний для себе спосіб вивчення кожного предмету - подивитись, прослухати, прочитати скільки завгодно разів, поки матеріал повністю не засвоїться. Після вивчення уроку виконуються контрольні завдання у форматі тестів ДПА/ЗНО.

Навчання можна починати із будь-яким рівнем підготовки. Система уроків будується за принципом "від простого до складного" і містить повний шкільний курс із чотирьох предметів, передбачений програмою підготовки до ДПА/ЗНО та затверджений Міністерством освіти та науки України.

Проект "200 балів" економить Ваш час, бо наш репетитор завжди із Вами: на прогулянці, спортмайданчику, дорогою до школи, на канікулах, тощо. Освітній проект працює в режимі 24/7, доступний в будь-який час та у будь-якому місці, на різних технічних засобах (комп'ютер, планшет, телефон).

Учні, батьки та вчителі мають змогу відстежувати якість навчання, прогрес у підготовці завдяки тестам у форматі ДПА/ЗНО, результати яких зберігаються в особистому кабінеті і можуть бути переглянуті як індивідуально («склав/не склав»), так і у порівнянні з іншими користувачами сайту (із збереженням повної анонімності).

Наша методика навчання включає психологічну підтримку та комплекс вправ для зняття фізичного навантаження, які стануть Вашою додатковою перевагою у здобутті заслужених 200 балів під час проходження ДПА/ЗНО.


На сайті проекту та в усіх його матеріалах реклама суворо заборонена, щоб не відволікати учнів від навчання.