Готуємось до ДПА-2017

Державна підсумкова атестація у 9-х класів буде проведена з 3-х предметів: українська мова, математика, третій предмет обиратиме педагогічний колектив школи. Тестування відбудеться за місцем навчання і виключно у письмовій формі.

Ми радимо готуватися на www.200baliv.org до ДПА дев'ятикласникам тому, що майже всі теми, які винесені на ДПА 2017 будуть у них в програмі ЗНО 2019 року в форматі представленому на сайті.

Звертаємо Вашу увагу, що в текст диктанта з української мови включені орфограми і синтаксичні правила, які учні вивчали з 5 по 9 клас. Наш сайт пропонує повний перелік тем, які виносяться на перевірку у вигляді коротких бліц уроків до 20 хвилин у супроводі унікальних таблиць, що сприяють зоровому запам'ятовуванню правил і виключень із них. Короткі тестові завдання дозволять Вам перевірити чи повністю засвоєна орфограма або синтаксичне правило. Пишіть із нами аудіо диктант. Він читається саме в такому темпі, і з такою інтонацією, яка передбачена для ДПА дев'ятикласників. Перевірте диктант, з'ясуйте, які теми потребують повторення. Знайдіть їх у переліку тем і повторіть матеріал, переглянувши відео. Без сумніву, Ви готуєтесь до написання диктанту із Вашим вчителем. Перевіряючи шкільні диктанти, він позначає слова в яких допущенні помилки. Радимо вивчити або закріпити необхідне правило на нашому сайті. За статистикою, а Ви маєте можливість спостерігати її в особистому кабінеті, 95% наших учнів покращують свій результат вже після першого повторення на 20%. Це в першу чергу пов'язано із тим, що наші уроки розраховані на короткий проміжок часу, але містять всю необхідну інформацію! Ви слухаєте, бачите і закріплюєте тестами правило стільки разів, скільки необхідно саме Вам. Цей унікальний метод тренувань був розроблений провідними європейськими університетами, оскільки дозволяє самостійно оволодівати знаннями, долаючи прогалини в знаннях, які виникли під час проходження теми в аудиторії.

Ідентична система підготовки передбачена на нашому ресурсі з інших предметів.

Математика побудована від найпростішої теми до складноії. Під час зйомок проекту задіяна знімальна група покращила свої знання з математики так, що з легкістю почала вирішувати завдання складного рівня.

Із нами на www.200baliv.org всі теми зрозумілі, легко сприймаються і закріплюються шляхом виконання вправ! Кожен, хто не полінується і знайде час на заняття в запропонованому нами форматі, з легкістю здасть не лише ДПА, а зробить гарний зачин у підготовці до основного іспиту ЗНО.

Ми радимо наш сайт викладачам і репетиторам. Не дивлячись, що уроки короткі за часом, одні із кращих досвідчених київських репетиторів готувалися до кожного із них по 6-8 годин. Вони повністю систематизували і узагальнили необхідний матеріал із кожної теми, зробивши його зрозумілим для викладання і сприйняття. До окремих уроків були залучені кращі науковці, оскільки з огляду на велику кількість неякісної продукції на освітньому ринку, деякі матеріали потребували перевірки і уточнення.

Наш проект www.200baliv.org доступний для кожного, незалежно від рівня знань - різниця лише в меті використання. Одні із нами навчаються, другі із нами готуються до уроків, треті - перевіряють свої знання!