Де купити тести ЗНО 2017?

Чим ближче до тестів, тим більше випускників та їх батьків вишукують можливості додаткової страховки. Хтось намагається купити тести ЗНО 2017 року, а хтось довідатися реальні поради, як списати. Одразу хочемо попередити, що освітній ринок не позбавлений шахрайства. Ми провели власне дослідження цієї теми, оскільки наші діти також здаватимуть ЗНО у 2017 році, і проект www.200baliv.org зроблений нами, щоб допомогти їм підготуватися та вступити на бюджет.

Пошук тестів ЗНО ми почали із об’яв у соціальних мережах. Бажаючих продати «справжні» тести 2017 року, ми знайшли. Одні стверджували, що працюють у команді розробників тестів, інші у профільному міністерстві, у центрі якості оцінювання знань. Одразу хочемо сказати, що всі, з ким ми розмовляли, відмовлялись надіслати на Viber фото документа, який посвідчую особу і установу, що його видала.

Оскільки, в нашому проекті взяли участь ті, хто причетний до розроблення тестів, це дозволило нам задавати конкретні професійні питання, відповідями на які мали би володіти особи, що гарантували нам 100% результат за наші гроші. Жоден із цих шахраїв правильної відповіді не надав. Найбільше нашу команду вразили деякі наші знайомі, які знали про те, що наші діти випускники, і намагалися проявити своє піклування, надавши координати людей, які за їх переконанням, свого часу придбали омріяні страховки. Жоден із контактів не надав ніяких реальних гарантій.

Розчарування щороку зазнавали ті діти  і їх батьки, які довірялися шахраям. Фактично це були не лише втрачені гроші, а найстрашніше - втрачені можливості вступу  до ВНЗ. Звернутися до поліції із заявою ніхто так і не зміг, оскільки ті, хто намагалися придбати тести чинили протиправно, а отже, відповідно до чинного законодавства ставали співучасниками злочину.

Ви можете самостійно провести подібне дослідження, і виявити людей, готових за суму від 1 300 грн до 5 000 дол, продати тести 2017 року, АЛЕ радимо не витрачати час, і довіритися нашим результатам, оскільки з переконанням на всі 100% стверджуємо  - це неможливо! Центр якості оцінювання знань працює бездоганно у частині захисту витоку інформації. Достеменно відомі лише теми, оволодіння якими і буде перевірятися за допомогою тестів. Ці теми є у відкритому доступі на сайті Міністерства освіти і науки України. Щороку перелік тем, що виносяться на ЗНО, затверджуються комісією міністерства, а тести до кожного предмету розробляються групою викладачів у відповідності до затверджених тем. Приблизно на 15% теми щороку зазнають змін, ось чому проект www.200baliv.org є актуальним. Ви можете порівняти перелік тем, які подані на нашому сайті до кожного предмету, із переліком тем, затвердженим міністерством на 2017 рік, щоб переконатися, що вони ідентичні. А також, якщо порівняєте затверджені теми до 2015, 2016, 2017 років – також знайдете відмінності. 

У будь якому разі, вибір завжди залишається за Вами. Ми переконані, що кожен здатен отримати достатній бал для вступу на бюджет, якщо приділить час підготовці. На скільки Ви підготовлені, і які теми все ж потребують повторення, допоможе визначити система тестів до кожної із тем, винесених на ЗНО 2017, що розміщенні на сайті www.200baliv.org А відео інтенсив допоможе за короткий час (уроки в середньому триватимуть до 20 хвилин) повторити матеріал, оволодіння яким поставили за мету перевірити у випускників цього року.

Бажаємо успіхів! До зустрічі на бюджеті!