Чому онлайн освіті можна довіряти?

Висока вартість додаткових освітніх послуг та відсутність достатньої кількості досвідчених вчителів, змусили багатьох випускників шукати альтернативу класичному навчанню, яка б відповідала формулі: доступна ціна + висока якість = очікуваний результат!
Онлайн освіта вже багато років дуже популярна в економічно розвинутих країнах світу. Майже 3 000 000 мільйони студентів сьогодні навчаються на повноцінній програмі онлайн-навчання, а 6 000 000 отримують щонайменше один онлайн-курс, як частину своєї програми навчання.
Покращанню репутації онлайн навчання в Україні сьогодні сприяють високі бали випускників, які скористалися онлайн підготовкою у повному об’ємі або обрали її, як додатковий ресурс для повторення, закріплення пройденого матеріалу.


Найбільшою перевагою проекту www.200baliv.org  випускники 2017 року назвали вартість, адже місяць навчання за 350 грн менше за вартість 1 уроку результативного репетитора. Але засновники проекту стверджують, що основна цінність проекту www.200baliv.org  – це його викладачі, оскільки саме їх вони обрали серед багатьох інших для підготовки власних дітей, які сьогодні вже є студентами провідних ВНЗ.

Переваги онлайн освіти

Онлайн освіта дозволяє постійно контролювати свої успіхи за допомогою об'єктивного вимірювання - тестів, які додаються до кожної теми. Кількість правильних відповідей не лише дозволяє тверезо оцінити Ваш прогрес у навчанні, а й завдяки системі перемішування тестових завдань, виключає автоматичне їх виконання і доводить до свідомої досконалості у виконанні завдань на вивчену тему.


На жаль, у багатьох випадках репетитор оминає процес ретельної підготовки до уроку, викладає тему або не в повному об’ємі, або навпаки, захоплюючись, переобтяжує урок зайвими фактами. Онлайн освіта виключає такий підхід. Кожен відео-урок супроводжує ретельна підготовка, оскільки, навіть, для найдосвідченішого репетитора – це своєрідний іспит на знання і об’єктивність викладеного матеріалу. Т.т. якість викладання уроку максимально висока!
Ступінь засвоєння матеріалу у всіх людей різна. Кожен із власної шкільної практики пам’ятає, що в класі були учні, які одразу розуміли тему, а були такі, які залишалися на додаткові заняття або потребували індивідуальних завдань, щоб засвоїти матеріал. Перевага онлайн освіти в тому, що учень моє можливість послухати викладача стільки разів, скільки йому необхідно для оволодіння матеріалом теми, а викладач не образиться, не втомиться, не роздратується :-).
Онлайн курс одразу демонструє повний перелік тем, який Вам необхідно засвоїти для успішного складання ЗНО, а це своєрідна гарантія того, що Ви не отримаєте несподіванку на тестуванні.


Практики згадування - основа навчання. Чим більше разів ми згадаємо інформацію, тим довше вона буде зберігатися в нашій пам'яті. Існує дві ефективні техніки згадування. Перша - це відкладене згадування: на картці пишеться основний матеріал, який необхідно запам’ятати, а потім ці картки переглядаються. Ось чому, відео-уроки проекту www.200baliv.org супроводжують інформаційні таблиці. Інколи, щоб повторити матеріал, достатньо переглянути інформативні таблиці, зупиняючись на тих, які потребують згадування.


Друга надзвичайно ефективна техніка згадування - перемішування завдань. Саме цей принцип закладений у тестові завдавання проекту. Скільки б разів Ви не проходили тести до однієї теми, Ви жодного разу не потрапите на повторну комбінацію запитань. Вивчаючи англійську, варто вивчати одночасно граматику, лексику та навички говоріння, чергуючи один вид занять з іншим.
У будь-якому разі, результат досягне той, хто прикладе зусилля. Не гайте час, плануйте свій власний графік занять і розпочинайте підготовку. Практика он-лайн освіти дозволить Вам підготуватися не лише до складання ЗНО, а й надасть навики самостійного навчання, які 100% знадобляться Вам, якщо Ви плануєте продовжити навчання за кордоном або успішно пройти стажування в провідних ВНЗ світу.