Чи змінилися тести і теми ЗНО у 2017 році?

Очікувана кількість учасників ЗНО у 2017 році 300 000 осіб.

Програми ЗНО-2017 зазнали деяких змін, за твердженням Вадима Карандія - голови Українського Центру Оцінювання Якості Освіти. Але ці зміни стосуються не видів тестових завдань, а тем, які виносяться на тестування. Програма ЗНО 2017 приведена у відповідність до навчальних програм. Саме тому, під час створення нового проекту www.200baliv.org професійні репетитори записали відеоуроки лише на ті теми, які затвердженні Міністерством освіти і науки України на ЗНО 2017. До кожної теми надаються тести від розробників тестів ЗНО, які дозволяють перевірити засвоєння абітурієнтами необхідної інформації. Схеми-презентації до кожного уроку дозволяють швидко проглядати весь матеріал, а той, який викликає труднощі, повторювати необхідну кількість разів. Нагадаємо, ми врахували, що найкраще засвоюється матеріал, який прослухали, проглянули і закріпили шляхом виконання вправ.

 

ВАЖЛИВА ПОРАДА!

Проект www.200baliv.org радить готуватися до 4-х предметів. Справа в тому, що цю пораду більшість із тих, хто здавали ЗНО у попередні роки, дають тим, у кого проходження тестування попереду. Цей четвертий предмет є своєрідною страховою карткою. Інколи учень перехвилюється, і суто із психологічних або технічних причин набере набагато менший бал, ніж розраховує. Ця прикрість не дозволить вступити до омріяного вузу, і змусить очікувати цілий рік, щоб пройти тестування повторно. Саме у таких випадках Ви матимете додатковий шанс з кращими результатами ЗНО з четвертого предмету. Звичайно, Вам можливо прийдеться змінити ВНЗ, але Ви не втратите цілий рік! Адже різні ВНЗ на одну і ту саму спеціальність виставляють в пріоритеті різні предмети. Наприклад, на факультет маркетингу існує 2 варіанти в залежності від вузу: українська мова + математика + іноземна мова / українська мова + історія України + іноземна мова.

Якщо Ви не зробили реєстрації на 4 предмет, але задумались над таким видом страхування, Ви матимете можливість зробити це у додатковий реєстраційний період, який відбудеться у травні.

ПЕРЕВІРЕНА ІНФОРМАЦІЯ

Серед учасників ЗНО 2017 ходить інформація про зміну формату проведення ЗНО з іноземних мов. Хочемо заспокоїти абітурієнтів, батьків і учителів - 2017 року ЗНО з іноземних мов проводитиметься за звичною схемою, такою як була і в 2016 році.

Але зміни все ж такі заплановані для випускників 2018 року. Тому, для тих учнів, які здають у 2017 році ДПА з іноземної мови, а також випускників 2018 року варто звернути увагу на 2-й етап апробації, який заплановано провести 24-29 квітня 2017 року. Участь у цьому експериментальному тестуванні візьмуть близько 5 тисяч учнів із усіх регіонів України. До 26 травня 2017 року учасники зможуть ознайомитися із результатами.

Наша команда переконана, якщо Ви поставите перед собою мету отримати максимальний бал для вступу на бюджет, Ви здатні це зробити! Всі теми, які виносяться на тестування, взяті із шкільної програми! Тренуйтесь разом із нами! Це ЛЕГКО, ЕФЕКТИВНО І ДОСТУПНО!

www.200baliv.org хоче зустрітися з Вами на бюджеті уже влітку 2017!